İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Dostluk ve Paylaşım Üzerine Bir Kitap: Kirpi Piki


Sırma Aksüyek Cümbüşel’in yazdığı ve Uğur Cümbüşel’in resimlediği Kirpi Piki: Tatlı mı Tatlı Kiraz Ağacı kitabı raflarda yerini alıyor. Yazardan Direkt Yayınevi’nin çocuk kitapları koleksiyonu arasında yer alan kitap, minik dostlarımıza doğa sevgisini, arkadaşlığı, paylaşmayı ve aile desteği ile mutlu olmayı öğretiyor.

Çocuklar, renkli ve eğlenceli sayfalarda Kirpi Piki ile yolculuğa çıkıp hem okumayı ilerletebilir hem de Kirpi Piki ile sosyalleşme, mücadele, hayal kırıklığı ve sonunda gelen mutluluk gibi çeşitli kavramları öğrenebilir.

Sadece Bir Kitap Değil

Kirpi Piki: Tatlı mı Tatlı Kiraz Ağacı kitabı, sevimli Piki’nin maceralarından sadece biri. Piki’nin pek çok platformda erişilebilen diğer maceraları ile çocuklar hem eğleniyor hem de diş fırçalama, tuvalet eğitimi, alfabe, nezaket gibi temel eğitimlerine destek sağlıyor. Kitapların sonunda yer alan boyama sayfaları ile çocuklar aktif bir şekilde Kirpi Piki’nin dünyasına dahil olabiliyor. Tatlı mı Tatlı Kiraz Ağacı ise minik dostlarımıza ve çocuklarımıza özellikle aile desteği, paylaşma ve arkadaşlık gibi temaların önemini vurguluyor.

Tüm Platformlarda!

Yazardan Direkt Yayınevi’nden çıkan Kirpi Piki: Tatlı mı Tatlı Kiraz Ağacı çocuklarınızın en sevdiği kitaplar arasında yer alacak. Ayrıca çocuklar kişisel gelişimlerini Kirpi Piki ile pekiştirebilmek için eğitici videolar, masallar, şarkılar gibi çeşitli görsel ve işitsel ürünlerle de keyifli vakit geçirebilir. Kirpi Piki’nin maceraları ve eğitici serüvenleri şu adreslerde bulunabilir:

Youtube/kirpipiki

Spotify/kirpipiki

Instagram/kirpipiki

Facebook/kirpipiki


İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir