İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Tavşancan ile Faresu’nun yeni macerası “Doğum Günü Kutlaması” raflarda!


Axel Scheffler’in resimlediği, Camilla Reid’in yazdığı Tavşancan ile Faresu dizisinin yepyeni macerası Tavşancan ile Faresu Doğum Günü Kutlaması, hep kitap logosuyla 5 Ekim tarihinde raflardaki yerini aldı.

Okul öncesi dönemi çocuklarının en sevdiği serilerin başında gelen Tavşancan ile Faresu’nun yeni macerası Tavşancan ile Faresu Doğum Günü Kutlaması, çocuk okurlarla buluştu.

Tavşancan ile Faresu Doğum Günü Kutlaması, günü kurtarmakla ilgili harika bir hikâye. Ne güzeldir doğum günleri! Hele sürprizleri… Tavşancan’ın en yakın arkadaşı Faresu’nun doğum günü gelip çatar. Tavşancan ise her şeyi hazırlamıştır. Ama bilirsiniz, bazen işler planladığımız gibi gitmez. Güzel mi güzel bir hediye sonrasında oynanan çeşit çeşit oyunlar ve çay saati derken… Kaza geliyorum demez.

Arkadaşlık, paylaşma, sorunlara çözüm bulma temalarının öne çıktığı dizinin Büyük Balon, Uyku Vakti Kurbağası, Yeni Arkadaş, Karlı Gün, Süper Oyuncak, Küçük Su Birikintisi, Korkunç Canavar, Yılbaşı AğacıArkadaş Canlısı Salyangoz ile etkinlik kitabı Bak ve Söyle hep kitap etiketiyle yayımlanmıştı.

Berrak Buhara İdiman’ın dilimize çevirdiği, Tavşancan ile Faresu Doğum Günü Kutlaması, 5 Ekim tarihinde hep kitap etiketiyle raflardaki yerini aldı.


İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir