İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Sabri Ülker Vakfı Yayınları’ndan Çocuklara Özel Gelişim Serisi


Çocukların gelişimine katkı sağlayarak, onları bilimsel bilgilerle yarının bilinçli bireyleri olmaları konularında sürekli olarak destekleyen Sabri Ülker Vakfı Yayınları, Amerikan Psikoloji Derneği tarafından hazırlanan kişisel gelişim serisini çocuklarla buluşturuyor!

‘Sen Harikasın’, ‘Tarçın’ın Kabuğu’, ‘Üç Küçük Kuş’ ve ‘Zürafa Yardım İstiyor’ kitaplarından oluşan çocuklara özel gelişim serisi raflardaki yerini aldı.

Beslenme ve sağlıklı yaşam alanında doğru ve bilimsel bilgiyi toplumun her kesimine ulaştırmak hedefiyle çalışmalar gerçekleştiren Sabri Ülker Vakfı, çocukların doğru bilgilendirilmesi ve tüm çocukların kitap okuyabilmesi amacıyla yayınladığı kaliteli kitaplar serisine yenilerini eklemeye devam ediyor.

Amerikan Psikoloji Derneği tarafından hazırlanan ve çocukların kişisel gelişimine katkı sağlamayı amaçlayan seri Sabri Ülker Vakfı Yayınları imzasıyla raflardaki yerini aldı. Çocuk gelişimi için son derece faydalı ve tam olarak çocukların anlayacağı bir dilde kurgulanan seride ayrıca, ebeveynlere özel notlar da yer almakta.

‘Sen Harikasın’, ‘Tarçın’ın Kabuğu’, ‘Üç Küçük Kuş’ ve ‘Zürafa Yardım İstiyor’ kitaplarından oluşan seride yer alan keyifli hikayeler etkileyici görsel anlatımlarla zenginleşiyor. Seride yer alan ‘Sen Harikasın’da çocukların özgüvenini destekleyici ve yaşama dair motivasyonlarını güçlendirici yönlendirmeler yer alırken, fabl türünde hazırlanmış ‘Tarçın’ın Kabuğu’nda utangaçlığını aşmaya çalışan minik salyangoz Tarçın’ın macerası konu ediniyor. Serinin üçüncü kitabı olan ‘Üç Küçük Kuş’ta ise anlaşmazlıklarla başa çıkmanın doğru kelimeleri seçmekten geçtiğine ve çocukların düşündüklerini özgürce ifade etmesinin önemine vurgu yapılıyor. Çocuklara özel gelişim serisinin dördüncü ve son kitabı olan ‘Zürafa Yardım İstiyor’ ise çocukların sosyal kimlik kazanmasının gerekliliğinin önemine dikkat çekiyor.

Her biri 32 sayfadan oluşan ‘Çocuklara Özel Kişisel Gelişim’ serisi kitapları tüm Şok Marketler’de satışa sunuldu!


İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir