İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Peter H. Reynolds Türk Okurlarıyla Buluşuyor


Ünlü yazar Peter H. Reynolds, Dünya Nokta Günü kutlamaları kapsamında Türk okurlarıyla bir araya gelecek. Altın Kitaplar Akademi çatısı altında, Dr. Nilay Yılmaz’ın moderatörlüğünde eşzamanlı çeviriyle gerçekleşecek çevrimiçi atölye çalışmasında katılımcılar Peter H. Reynolds imzalı katılım sertifikası almaya hak kazanacak.

Peter H. Reynolds’ın Nokta isimli kitabının resmi yayın tarihi “15 Eylül”, 2009 yılından beri Dünya Nokta Günü olarak kutlanıyor. Eğitimci Terry Shay’ın kendi okulunda ve meslektaşları arasında başlattığı nokta hareketi kısa zamanda pek çok ülkeye yayıldı. Bu hareket cesaret, yaratıcılık ve kendini ifade temalarını vurguluyor.

Dünya Nokta Günü kutlamaları kapsamında 18 Eylül Cumartesi akşamı saat 20:00’de Zoom üzerinden (Meeting ID: 977 5474 4383, Passcode: 134396) eşzamanlı çeviri ile gerçekleşecek atölye çalışmasında katılımcılar Peter H. Reynolds imzalı katılım sertifikası almaya hak kazanacak. Sınırlı sayıda kontenjanı bulunan bu etkinliğe katılım sağlayamayanlar yayını orijinal dilinde Altın Kitaplar Akademi YouTube kanalından canlı olarak izleyebilecek.


İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir