İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

hep kitap’ın Sevimli Kahramanları Tavşancan ile Faresu’dan Eğlenceli Bir Ara Bul Kitabı


Londra’da yaşayan Alman illüstratör Axel Scheffler’in yazıp resimlediği Tavşancan ile Faresu dizisinden yepyeni bir etkinlik kitabı Tavşancan ile Faresu Bak ve Söyle, hep kitap etiketiyle raflardaki yerini aldı.

Okul öncesi dönemdeki çocuklara seslenen Tavşancan ile Faresu’nun maceralarında, çocukların dünyasına özgü konular ele alınıyor.

Tavşancan ile Faresu Bak ve Söyle’nin eğlenceli, kalabalık sahneleri sayesinde meraklı ufaklıklar hoşça vakit geçirecek.   

Arkadaşlık, paylaşma, sorunlara çözüm bulma temalarının öne çıktığı dizinin Büyük Balon, Uyku Vakti Kurbağası, Yeni Arkadaş, Karlı Gün, Süper Oyuncak, Küçük Su Birikintisi, Korkunç Canavar, Yılbaşı Ağacı kitapları daha önce yayımlanmıştı.

Berrak Buhara İdiman’ın dilimize çevirdiği Tavşancan ile Faresu Bak ve Söyle, hep kitap etiketiyle raflardaki yerini aldı.

Axel Scheffler

1957 yılında Hamburg’da doğan Axel Scheffler, 1982’de İngiltere’ye taşındı. Bart Sanat Akademisi’nde öğrenim gördü. Scheffler uluslararası başarıya Julia Donaldson’ın The Gruffalo kitabını resimledikten sonra ulaştı.

https://hepkitap.com.tr/


İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir