İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bilgi Küpü Serisinin Yeni Kitapları İle Çocuklar, Gelmiş Geçmiş En Büyük Jeologlar ve Mühendisleri Tanıyacak


Çocuklar için eğitici ve öğretici kitaplar kaleme alan Felicia Law ve Gerry Bailey, Bilgi Küpü serisine iki harika kitap daha ekledi. Seriye eklenen “Gelmiş Geçmiş En Büyük Jeologlar” ve “ Gelmiş Geçmiş En Büyük Mühendisler” isimli kitaplar The Çocuk Yayınları etiketiyle raflardaki yerini aldı.

Çocukları bilim insanları ile tanıştıran Bilgi Küpü kitap serisi iki yeni kitap ile okurlarla buluştu. Bilgi Küpü serisinin ilk kitapları “Gelmiş Geçmiş En Büyük Doğa Tarihçileri” ve “Gelmiş Geçmiş En Büyük Gökbilimciler”inden sonra Yazar Felicia Law’ın “Gelmiş Geçmiş En Büyük Jeologlar” ve  Gerry Bailey’ın “Gelmiş Geçmiş En Büyük Mühendisler” adlı kitabında bilgi edinmeyi seven çocuklar ve ebeveynler en önemli bilim insanlarıyla tanışıyor.

Çocuklara ilham veriyor

The Çocuk Yayınları etiketiyle çıkan kitaplarda çocuklar, alanında önde gelen bilim insanlarını tanıyıp onların bilimsel çalışmalarını detaylı ve ilgi çekecek bir biçimde öğrenerek ilham alacak. 10 yaş üstü çocuklar için önerilen kitap, sağlığa zarar vermeyen gıda boyası ile rengarenk eğlenceli çizimler ile çocuklara öğrenmenin ve eğlenmenin keyfini yaşatacak.

Yazar Hakkında:

Felicia Law, çocuklar için eğitici, öğretici ve aynı zamanda eğlenceli kitaplar kaleme almıştır. Türkçeye çevrilmiş çok sayıda kitabı çeşitli yayınevleri tarafından okurlarının beğenisine sunulmuştur.

Gerry Bailey, çocuklar için eğitici, öğretici ve aynı zamanda eğlenceli kitaplar kaleme almıştır. Kitaplarında genellikle bilim ve tarih konularına yer verir. Yayımlanan 150’den fazla kitabının çoğu Türkçeye çevrilmiştir. 


İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir