İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

AŞKAR – Bir Can Dostun Muhteşem Macerası Çıktı


Martı Çocuk Yayınlarından, Kangal ırkından bir köpeğin maceralarını konu alan ve çocukların bir solukta okuyacağı bir çocuk romanı! AŞKAR – Bir Can Dostun Muhteşem Macerası okurlarıyla buluşmanın sevincini yaşıyor.

Bir Kangal köpeği olan Aşkar, Sivas’ın bir köyünde dünyaya gelir. Ailesi ile birlikte çiftliği ve sürüyü korumakta, mutlu bir yaşam sürmektedir. Dağlarda yaşayan kurt sürüsü ise pusuda beklemektedir. Günün birinde Aşkar kendisini kurtların karşısında bulur. Heyecan verici maceraları sırasında, ilginç sırları çözer ve gizemli gerçekleri öğrenir. Yaşadığı zorlu serüvenlerde, sorumluluk, arkadaşlık, sevgi, dostluk, saygı, vefa gibi değerlerden asla ödün vermez.

Aşkar’ın maceralarında ona eşlik etmeye hazır mısınız? (Arka Kapak Yazısından)

Aşkar, çocuklara okumayı sevdirecek, heyecan dozu yüksek, eğitici, eğlenceli bir macera romanı.Çocuklar bu kitabı bir solukta okurken Türk Kültür Mirasını ve Milli Değerlerimizi de fark edecekler. Aşkar’ın heyecan verici maceraları çocukların okuma alışkanlığı kazanmasına yardımcı olacak.

Kitabın kazanımları ve özellikleri

• Müfredata uygundur. Erdemler, değerler ve ders programı kazanımlarını içermektedir.

• Pedagojik bakımdan ilköğretim öğrencileri için uygundur.

• 21. Yüzyıl becerilerini içermektedir.

• Türkçe, kelime hazinesi, okuduğunu anlama, yaratıcı okuma, dil becerileri, muhakeme ve problem çözme yeteneği vb. becerilerin kazanımlarını içermektedir.


İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir